Copyright © 2019 Clarity by Larson-Juhl

Home FR DE NL SV NO CS
Home FR DE NL SV NO CS

Sklo pro obrazové rámy

Clarity by Larson-Juhl je čiré sklo, které je prakticky neviditelné. Oplývá mimořádnými vlastnostmi, jako je zamezující odraz a lesk. Díky tomu je jasným favoritem pro použití ve výkladech vybavených muzejním či uměleckým sklem, kde je nutné, aby exponáty byly vystaveny v optimálních podmínkách.

Sklo snižuje odrazy na méně než 1 % (zbytkový odraz, nižší než 1 %, je modrý, což je pro oko přitažlivější a umožňuje prohlížení uměleckého díla tak, jak bylo zamýšleno. Clarity obsahuje 70% a 99% UV filtr.

Pro snadnou manipulaci má hladký povrch, který lze snadno čistit. Je odolný proti poškrábání nátěru a má dlouhou životnost. K jeho údržbě nejsou požadovány žádné speciální čisticí prostředky a obě strany skla mají stejné vlastnosti. Jakákoliv strana tedy může být v kontaktu s dílem.

Produkt Clarity by Larson-Juhl je od svého počátku originální, inovační a zajistí vynikající výsledky každému projektu rámování obrazů. Tento nový vzhled a příznivý dojem ze značky přispívá dále k jeho přitažlivosti. Při porovnání s jinými skly není pochyb, že sklo Clarity by Larson-Juhl se prodává prostě samo.

HOME     PRODUKT INFO     SPECIFIKACE     DODAVATELÉ