Copyright © 2017 Clarity by Larson Juhl

Altius SEO

Home FR DE NL SV FI NO CS
Home FR DE NL SV FI NO CS

Sklo pro obrazové rámy

Clarity by Lira Larson Juhl je čiré sklo, které je prakticky neviditelné. Oplývá mimořádnými vlastnostmi, jako je zamezující odraz a lesk. Díky tomu je jasným favoritem pro použití ve výkladech vybavených muzejním či uměleckým sklem, kde je nutné, aby exponáty byly vystaveny v optimálních podmínkách.

Sklo snižuje odrazy na méně než 1 % (zbytkový odraz, nižší než 1 %, je modrý, což je pro oko přitažlivější a umožňuje prohlížení uměleckého díla tak, jak bylo zamýšleno. Clarity obsahuje 70% a 92% UV filtr.

Pro snadnou manipulaci má hladký povrch, který lze snadno čistit. Je odolný proti poškrábání nátěru a má dlouhou životnost. K jeho údržbě nejsou požadovány žádné speciální čisticí prostředky a obě strany skla mají stejné vlastnosti. Jakákoliv strana tedy může být v kontaktu s dílem.

Produkt Clarity by Lira Larson Juhl je od svého počátku originální, inovační a zajistí vynikající výsledky každému projektu rámování obrazů. Tento nový vzhled a příznivý dojem ze značky přispívá dále k jeho přitažlivosti. Při porovnání s jinými skly není pochyb, že sklo Clarity by Larson Juhl se prodává prostě samo.

HOME     PRODUKT INFO     SPECIFIKACE     DODAVATELÉ